Велосипедист із Вінниці Володимир Обухівський виборов «срібло» на міжнародних змаганнях

Нещодавно в Сербії у місті Пожареваць відбулися міжнародні рейтингові змагання класу С1 з олімпійської дисципліни крос-кантрі. На цьому турнірі Володимир Обухівський, який представляв збірну України, здобув срібну нагороду. Він є вихованцем Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 3.

Вінничанин Володимир Обухівський навчається у МДЮСШ № 3, а його тренеркою та тренером є Надія Коваленко та Володимир Липкань.

Велосипедист подолав дистанцію на змаганнях за 1 годину 31 хв, чим виборов срібну медаль, поступившись першому місцю лише на 40 секунд.

Як зазначила тренерка Надія Коваленко, в цій категорії брали участь 30 спортсменів з інших країн, віком від 18 до 40 і більше років.

«Його срібна медаль – це результат наполегливої праці та щоденних тренувань. Пишаємося його досягненнями й віримо, що вже зовсім скоро Володимир буде тримати "золото" у своїх руках», – говорить тренерка МДЮСШ № 3 Надія Коваленко.