У Вінниці розпочали працювати інспектори з паркування

Сьогодні на вулицях міста почали працювати інспектори з паркування. Шість інспекторів близько двох місяців проводитимуть інформаційно-роз’яснювальну роботу із водіями. 

На першому етапі роботи інспектори з паркування виявляють порушення правил дорожнього руху щодо питань стоянки, паркування та зупинки,  вони пояснюють водію автомобіля, що він порушив ПДР та пропонують йому забрати машину. У разі відсутності водія транспортного засобу інспектор з паркування залишає на лобовому склі інформаційну листівку, де буде вказано, що водій порушив правила ПДР. 

У Вінниці розпочали працювати інспектори з паркування

Така інформаційно-роз’яснювальна робота буде вестися лише на початковому етапі роботи. В подальшому інспектори з паркування накладатимуть адміністративні стягнення на порушників ПДР.  

У Вінниці розпочали працювати інспектори з паркування

«Ми починаємо нашу роз’яснювальну роботу з центру міста. Згодом інспектори будуть наклади адміністративні стягнення. Наразі наші інспектори вийшли працювати без спецобладнаня, згодом у них будуть бодікамери, які вони не зможуть виключити протягом всього чергування. Вся інформація з них буде передаватися до нашого відділу у спеціальну кімнату, яка обладнана моніторами і ми будемо в режимі онлайн бачити, що роблять наші працівники. В подальшому також застосовуватимемо евакуатор», - каже начальник відділу паркування департаменту енергетики, транспорту та зв’язку Геннадій Богуславський.

У Вінниці розпочали працювати інспектори з паркування

Про доступні паркомісця у Вінниці можна дізнатися на мапі містаПереглядів: 4759
Поширень: 2