Танцівники вінницької «Грації» вибороли два «золота» на Lviv Open 2023

Танцівники ансамблю спортивного бального танцю «Грація» КЗ «Вінницький міський палац дітей та юнацтва ім. Лялі Ратушної» вибороли "золоті" нагороди на Національному чемпіонаті України Lviv Open 2023.

Чемпіонами України у категорії «Молодь 1 Латина» стали Марк Полєвода – Владислава Глазко, а в програмі «Ювенали 2 Стандарт» – Арсен Коротков – Даніела Комаренко.

Срібні нагороди у категорії «Юніори 2 Стандарт» здобули Антон Мазуренко та Діана Комаренко.
Бронзові нагороди отримали Богдан Копоп та Вероніка Мамай (Молодь 1 Стандарт).

Фіналістами турніру у своїх вікових категоріях стали пари: Влад Ковальчук – Валерія Копчинська, Віталій Цегольник – Даша Журбенко, Данило Седов – Марія Коваль.

За словами керівника гуртка народного художнього колективу України ансамблю спортивного бального танцю «Грація» Дениса Гладкого, паралельно проходив Всеукраїнський чемпіонат, у якому вінницькі пари також показали достойний рівень.

Зокрема, Тимофій Гандрибіда – Наталя Шелест стали переможцями та срібними призерами відповідно у категоріях Ювенали 2 Е та Юніори 1 Е.

Назар Майданюк – Аміна Ілуева двічі вибороли «бронзу», а саме у категоріях Ювенали Е та Ювенали 2 Д.

Також елегантність, витонченість та граційність на паркеті продемонстрували Марія Коровій та Влада Онищенко в категорії «Соло».

Як розповів Денис Гладкий, вихованці «Грації» підіймаються на п’єдестал завдяки щоденній наполегливій праці.