Спортсмени з Вінниці привезли 8 медалей із чемпіонатів України із боротьби самбо

У Львові з 31 січня по 5 лютого відбувалися два чемпіонати України з самбо. Понад 500 спортсменів із 21 регіону країни взяли участь у змаганнях. Вінничани вибороли 8 медалей, а команда Вінницької області одержала перше командне місце серед юнаків.

Серед юнаків та дівчат були й борці Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 5.

Вихованець МДЮСШ № 5 Антон Додон завоював два «золота» медалі серед юнаків та чоловіків. Владислав Ткачук у цих самих виборов «срібло» та «бронзу». Також 16-річні спортсмени виконали норматив Майстра спорту України.

Бронзові призери серед юнаків та дівчат: Олег Кобенда (15 років), Єва Войналович (16 років), Світлана Клімова (17 років) та Анастасія Краєвська (18 років). Аміна Малюта посіла п’яту сходинку.

«Вітаємо та пишаємося нашими спортсменами та тренерами», – розповів голова комітету по фізичній культурі та спорту ВМР Сергій Краєвський.