Допомога переселенцям і бізнесу: Сергій Моргунов розповів чим живе сьогодні Вінниця

На 64-й день оборони Вінниця продовжує тримати тил, комунальники надають послуги, на вулицях міста – порядок. Також майже щодня близько тисячі людей реєструються у Прозорих офісах, триває і процес релокації підприємств із постраждалих територій. Про це на своїй сторінці у фейсбуці та телеграм-каналі написав Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Він розповідає, сьогодні у нашій громаді мешкає вже 32 тисячі людей, які вимушено покинули свої домівки. Серед них – майже 8,5 тисяч дітей.

«Дуже важливо, щоб вони поступово повертались до звичного життя. Шкільне навчання – одна зі складових цього непростого процесу. І вже тисячу учнів залучили до онлайн-уроків у вінницьких школах», - зазначив Сергій Моргунов.

Водночас оживає бізнес, адаптуючись до нових умов. За словами очільника міста, на потреби ринку відреагувало вінницьке підприємство «Alta Profil», налагодивши випуск нової продукції – тари для побутової хімії. Через бойові дії таке виробництво просто зупинилось у багатьох містах на Сході. Крім того, триває робота за програмою релокації підприємств.

«Опрацьовуємо наразі ще 20 активних запитів від бізнесу з Харківської, Київської, Луганської, Запорізької областей. Пропонуємо допомогу з проведенням перереєстрації, пошуком приміщення для розміщення. Наша команда змушена діяти у кризових умовах. Але з підтримкою вінничан, а головне – з вірою в ЗСУ – ми будемо і далі робити усе необхідне для нашої громади та нашої країни. Все буде Україна!» - наголосив Сергій Моргунов.Переглядів: 2386
Поширень: 1