«Робота пожежної служби дуже важлива, адже це питання безпеки для кожного мешканця», - Сергій Моргунов

У Вінниці автопарк пожежно-рятувальної частини №3 поповнився автоцистерною на п’ять тонн води.

 Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Це найбільша автоцистерна, яка тепер є у розпорядженні служби. Її купили за державні кошти.

Адже територіальна громада постійно взаємодіє з ДСНС – лише за шість останніх років на підтримку служби з міського бюджету направили більше ніж 10 млн грн.

За ініціативи Вінницької міської ради з 2016 року впроваджена програма, яка фінансується з бюджету міста та спрямована на покращення матеріально-технічного забезпечення вінницького гарнізону ДСНС. За цей період надали підтримку на суму 10,6 млн грн, завдяки чому закупили нову спецтехніку, обладнання та спорядження, паливно-мастильні матеріали, спеціальний одяг, взуття та 4 спецавтомобілі. Це важливо для оперативної та якісної роботи рятувальних підрозділів та професійного захисту самих працівників.

«Робота пожежної служби дуже важлива, адже це питання безпеки для кожного мешканця. Тому Вінницька міська рада підтримує цю Службу. За останніх шість років для закупівлі обладнання та автомобілів направили 10 мільйонів 600 тисяч грн. Найбільш дороговартісні, це, звичайно, пожежні автомобілі та автомобіль, який використовується під час дорожньо-транспортних пригод. Мені дуже приємно, що особовий склад досить бережно відноситься до цих машин та взагалі до всієї техніки. Я дякую пожежникам за їхню роботу, вони багато уваги приділяють тому, щоб Вінниця була безпечною та комфортною. До них, як і до лікарів, люди звертаються у першу чергу, якщо трапляються надзвичайні ситуації. Наше завдання – щоб територіальна громада максимально, у межах своїх можливостей, підтримувала вогнеборців, щоб вони якісно виконували свої обов’язки», – каже Сергій Моргунов.


Переглядів: 1753
Поширень: 0