Рідкісних голубів оселили у Подільському зоопарку

У Вінницькому зоопарку  з’явилися рідкісні для України голуби.

Про це повідомляє Подільський зоопарк.

Тепер у зоопарку обживаються голуби «англійський кар’єр»,  «шмалькальденські» голуби,  голуби «німецькі шпаки» і  голуби, яких називають танцюючими лебедями.

“У давні часи птахів «англійський кар’єр» використовували як поштових. Тепер  ці птахи є лише виставковими. Голуби цієї породи визнані найбільшими з літаючих порід голубів. Відрізняються ці красені характерними наростами над дзьобом, довгими, міцними ногами та довгою шиєю.

Окрасою колекції Подільського зоопарку тепер є і голуби шмалькальденські від назви німецького міста Шмалькальден. Шия шмалькальденів прикрашена пишним перовим структурним убором, який часто називають шаллю, шарфом або комірцем. Ноги у шмалькальденів мають густе опірення. За що цих птахів іноді називають «голуби в штанах». Родзинкою колекції Подільського зоопарку тепер стали і голуби породи «німецький шпак». Це одна з найдавніших порід голубів. Виведена вона в 1600-х роках і походить з Південної Німеччини та Тюрінгії. Шпак нагадує звичайного голуба, але має більш стрункий та сильніший вигляд”, - розповідають на сайті зоопарку.

Побачити новосельців можна у вольєрі для голубів, що розташований навпроти вольєру європейських ланей.Переглядів: 2203
Поширень: 0