Понад три тисячі вінничан вакцинувалися за минулі вихідні

Станом на сьогодні першою або двома дозами щепились 133 928 (44,6%) мешканців Вінницької МТГ. Від початку вакцинальної кампанії повністю імунізувалися 99 569 вінничан (33,2 %) від дорослого населення громади. Зокрема продовж минулих вихідних, 20-21 листопада, вакцинувалися 3 296 людей.

Про це повідомляє міська рада.

«На сьогодні майже 134 тисячі містян вже вакцинувались  від коронавірусу, двома дозами антиковідних вакцин щепились 99 569 людей, але для колективного імунітету цього замало. Варто розуміти, чим більше людей вакцинується, тим швидше ми зможемо подолати цю пандемію. І тут важливою є участь кожного мешканця громади. Я вкотре звертаюсь до вінничан: вакцинуйтесь, пояснюйте рідним та близьким, що це необхідно для усіх загалом та кожного зокрема. Багато колективів у нашій громаді відповідально підійшли до цього питання, їхні працівники активно щеплюються від коронавірусу. До прикладу, 99 % працівників Вінницької міської ради вже вакциновані», - зазначає директор департаменту охорони здоров’я міської ради Олександр Шиш.

Зокрема за минулу добу виявили 111 нових випадків серед містян. У  стаціонарах вінницьких «ковідних» лікарень перебувають 476 пацієнтів. Минулої доби коронавірус забрав життя п’ятьох вінничан. Стаціонари «ковідних» лікарень заповнені на 74%.


Переглядів: 1510
Поширень: 0