Вінницька «Нива» завершила футбольний рік

Завершивши футбольний рік, вінницька «Нива» зіграла внічию у виїзному матчі проти «Мункача» із Закарпаття.

Про це повідомляють на сайті ФК «Нива».

Матч у Мукачевому завершився з рахунком 1:1.

А ось виїзний поєдинок вийшов дуже непростим для вінницької команди. В першому таймі майстерність не раз доводилося демонструвати воротарю «Ниви» Максиму Гурідову. Після перерви, на 61-й хвилині, був призначений пенальті за гру рукою у карному майданчику вінничан. 11-метровий чітко реалізував кращий бомбардир «Мункача» Максим Гірний, в активі якого вже 9 забитих м’ячів цього сезону.

“В заключній частині матчу «Нива» була доволі активною на чужій половині поля, і їй врешті-решт вдалося відігратися. На 82-й хвилині після подачі кутового відзначився Вадим Хохлов. 1:1. «Нива» не зупинилася на досягнутому, а продовжила тиснути на господарів поля. В заключні хвилини Віталій Гемега і Костянтин Граматік мали шанси вирвати перемогу для Вінниці. Але, на жаль, не змогли переграти воротаря господарів поля Розтислава Дегтяря”, - йдеться у повідомленні.

Цей матч був останнім для «Ниви» у 2021 році. Наступну гру у Другій лізі «зелено-білі» проведуть вже у березні 2022 року.