Тепер на концерти та вистави  Вінниці  тільки з ковід-сертифікатом або тестом на коронавірус

 

З понеділка, восьмого листопада, набувають чинності нові карантинні обмеження. Відповідно до змін, внесених до урядової постанови, масові заходи можна буде відвідати виключно з ковід-сертифікатом, результатом ПЛР-тесту або експрес-тесту на антиген.

Глядачам концертів, вистав, виставок та інших подій необхідно буде пред’явити паперовий ковід-сертифікат  або завантажений в мобільному застосунку «Дія». Громадяни, які мають протипоказання до вакцинації, повинні пред’явити довідку від сімейного лікаря.

Про це написали на сторінці у фейсбук театру імені Садовського.

 

«Це звичайно дуже лякає, тому що ми можемо взагалі лишитися без глядачів в такому випадку. По-перше, в театрі пізно почали опалювати, було дуже холодно. Випускали «Ромео і Джульєтта», готувалися до інших вистав і працювали в холоді, було +11. Як не намагалися гріти камінами, все одно таке велике приміщення не прогрієш, тому люди хворіли на застуди, ангіни. Пішла заміна вистав, бо один захворів, прийшов на роботу, іншого заразив, той заразив ще когось. Будемо сподіватися, що все буде добре», – каже головна режисерка облмуздрамтеатру Таїсія Славінська.Переглядів: 3105
Поширень: 6