На Вінниччині відбувся табір для дівчат «WE ARE CAMP. Вперед і вгору»

Цьогоріч, з 20 по 27 серпня, волонтери Міської Молодіжної організації «Станиця Вінниця Пласту – Національної скаутської організації України» спільно з Вінницькою обласною правозахисною організацією «Джерело Надії» організували для 20 вінничанок дівочий виховно-розвиваючий табір «WE ARE CAMP. Вперед і Вгору».

Проєкт «WE ARE CAMP» – один з цьогорічних переможців конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка у 2020 році за рахунок коштів обласного бюджету.

На Вінниччині відбувся табір для дівчат «WE ARE CAMP. Вперед і вгору»

Таборування спрямовано на набуття молодими лідерками соціального досвіду, отримання навичок критичного мислення, медіаграмотності, поведінки у соціальних мережах, побудови особистого бренду та самореалізації, зміцнення лідерського потенціалу та покращення знань щодо гендерної рівності, прав жінок і протидії гендерній нерівності.

Програма табору передбачала тренінгові заняття, велику кількість творчих майстер класів, спортивні ігри, квести, оздоровчі програми, таборові роботи та вечерні розважальні заходи біля таборового вогнища.

Невід’ємна частина насиченої таборової програми – психологічні тренінги. Молоді лідерки мали змогу опанувати навички ефективного спілкування та впевненої поведінки, методи підняття самооцінки та таке інше.

На Вінниччині відбувся табір для дівчат «WE ARE CAMP. Вперед і вгору»

«Необхідно було сформувати в всіх учасниць таборування установку на самопізнання і саморозвиток, навчити занурюватись у свій внутрішній світ, щоб протягом життя краще пізнавати своє істинне «Я», розуміти себе, відійти від шаблонів та стереотипів, які заважають розкрити власний потенціал та досягти поставлених цілей», – зазначила керівниця табору Вероніка Бабич.

Психологи Вінницької обласної правозахисної організації «Джерело Надії» працювали над тим, щоб підліткам було зручно в емоційному плані, щоб вони швидко адаптувались до перебування у таборі, познайомились, створили ефективну команду та уникали конфліктів. Також було проведено ряд занять з протидії торгівлі людьми.

На Вінниччині відбувся табір для дівчат «WE ARE CAMP. Вперед і вгору»

Ще один аспект таборової програми – це фізична культура та заняття спортом, оздоровчі змагання, що були організовані Обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».Переглядів: 1954
Поширень: 0